На Охтирщині водій збив велосипедиста
Поділитися в
Копіювати посилання
На Охтирщині поліцейські розслідують обставини ДТП, у якій травмувався велосипедист
Внаслідок зіткнення з легковиком, водій двоколісного отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований. У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження.
Дорожньо-транспортна пригода сталась вчора вдень у смт Чупахівка, Охтирського району. Як попередньо встановили правоохоронці, 18-річний водій автомобіля «Богдан» допустив наїзд на 47-річного велосипедиста. Чоловік отримав чисельні травми та був доставлений до реанімаційного відділення.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами». Слідство триває.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.