На Тростянеччині правоохоронці провели з дітьми «День безпеки»
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями інспектори з ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції та співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (м. Тростянець) завітали до дітлахів, що відвідують пришкільний табір одного з навчальних закладів Тростянецької територіальної громади.
Під час зустрічі правоохоронці нагадали дітям правила безпеки під час відпочинку у лісі, на водоймищі, під час відвідування табору та при проведенні дозвілля, а також в побуті. В черговий раз правоохоронці нагадали дітям номери екстрених служб.
Найцікавішим для дітей було практичне заняття «Безпечний рух». Під час якого учасники спільно з поліцейськими не лише називали головні вимоги Правил дорожнього руху, що стосуються їх, як його учасників, а і на практиці засвоювали ключові моменти.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


