На Тростянеччині правоохоронці провели з дітьми «День безпеки»

Безпека, Освіта 14:09, 25.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями інспектори з ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції та співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №1 (м. Тростянець) завітали до дітлахів, що відвідують пришкільний табір одного з навчальних закладів Тростянецької територіальної громади.

Під час зустрічі правоохоронці нагадали дітям правила безпеки під час відпочинку у лісі, на водоймищі, під час відвідування табору та при проведенні дозвілля, а також в побуті. В черговий раз правоохоронці нагадали дітям номери екстрених служб.

Найцікавішим для дітей було практичне заняття «Безпечний рух». Під час якого учасники спільно з поліцейськими не лише називали головні вимоги Правил дорожнього руху, що стосуються їх, як його учасників, а і на практиці засвоювали ключові моменти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору