В Охтирці на засіданні виконкому ухвалили 23 питання

Влада, Суспільство 15:59, 23.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 червня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради.

Згідно з порядком денним розглянуто та ухвалено 23 питання з різних сфер життєдіяльності громади, серед яких:
Про затвердження рішень Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України про надання компенсації на відновлення пошкодженого майна.
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 16.02.2022 №18 «Про затвердження порядку організації виставково-ярмаркових заходів на території Охтирської міської територіальної громади».
Про демонтаж нежитлової будівлі (міськвиконком), розташованої за адресою вулиця Незалежності, 11.
Про облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов.
Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Охтирської міської територіальної громади.
Про затвердження ескізу намогильної споруди загиблим військовослужбовцям, що пропонується встановити на території місць поховання по вул. Піщана в м. Охтирка.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору