Правоохоронці Охтирщини проводять профілактичну роботу з дітьми
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні, інспектор з ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції та співробітники сектору реагування патрульної поліції відділення поліції 1 (м. Тростянець) обговорювали з дітлахами тему: “Безпечні канікули”.
Правоохоронці нагадали про дотримання безпечної поведінки під час перебування в пришкільному таборі, під час гри на дитячих майданчиках. Згадали вкотре правила безпечного перебування на дорозі та відпочинку біля водоймищ.
“Літо – пора року, яку найбільше очікують діти, оскільки це час відпочинку та оздоровлення. Однак, літо – це і період коли зростає кількість випадків травматизму серед дітей. Тому ми, як правоохоронці зі свого боку вживаємо всіх вичерпних заходів щодо попередження таких негативних випадків. В тому числі проводячи подібні зустрічі серед дітей, їх батьків, педагогічних колективів та працівників місць відпочинку дітей” – зазначає поліцейська.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.