В Охтирці відзначили чотирьох дільничних офіцерів
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, до дня дільничного інспектора поліції, міський голова Павло Кузьменко висловив подяку дільничним офіцерам.
«Ваша служба, дійсно, складна і відповідальна. Від кожного з вас залежить безпека і порядок в нашій громаді. Це робота 24/7. Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей. Хочу побажати міцного здоров’я і Перемоги нам усім!», – зазначив міський голова Павло Кузьменко.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і відповідальність, службу на благо нашої громади грамотами були відзначені:
ЛОЗОВИЙ Володимир Вікторович, капітан поліції, старший дільничний офіцер поліції;
ВОВЧЕНКО Віктор Миколайович, капітан поліції, дільничний офіцер поліції;
ОЛЬХОВИЙ Олександр Олексійович, капітан поліції, дільничний офіцер поліції;
ПАНАЩЕНКО Віталій Вікторович, лейтенант поліції, дільничний офіцер поліції.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.