Охтирку відвідали іноземні посадовці зі Швеції та Фінляндії

Війна, Допомога 08:24, 31.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Іноземні посадовці з Королівства Швеції та Фінляндії показали свою підтримку та готовність допомогти у процесі відновлення нашого міста.

Перша заступниця Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Швеції в Україні Марія Ліндгрен-Салтанова та Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Якко Лехтовірта особисто відвідали Охтирку та провели зустріч з міським головою Павлом Кузьменком.
Під час зустрічі були обговорені проблеми, з якими стикається наше місто після повномасштабного вторгнення російської агресії, а також потреби у відновленні та відбудові. Охтирка зазнала значних пошкоджень, зокрема були зруйновані ТЕЦ, об’єкти соціальної сфери та будинки містян. Однак завдяки допомозі міжнародних і благодійних організацій, місто вже починає відновлюватися, а жителі повертаються до своїх домівок.

Делегація пройшлася центральною вулицею, яка найбільше постраждала від звірства російської агресії. Вони також відвідали Центр надання адміністративних послуг, де пані Марія Ліндгрен-Салтанова навіть отримала свідоцтво про отриману адміністративну послугу “Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в Україні”. Також делегація оглянула укриття в комунальних установах «Центр культури і дозвілля «Кнєжа» та Охтирській лікарні, які були облаштовані та забезпечені необхідним обладнання завдячуючи допомозі Фонду “Партнерство за сильну Україну”.

Посли висловили готовність надавати підтримку Охтирці в процесі відновлення, щоб допомогти мешканцям якнайшвидше повернутися до життя.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору