Жителі Сумщини подали 276 заяв на компенсацію для відновлення пошкодженого житла

 Поділитися

Поділитися в

Про це на брифінгу в медіацентрі повідомив журналістам перший заступник голови Сумської обласної військової адміністрації Тарас САВЧЕНКО

За його словами, наразі жителі Сумщини подали близько 8 тисяч інформаційних повідомлень про зруйноване майно через «Дію». Відповідних заяв на компенсацію подано вже 276. Найбільше їх надійшло по Охтирській громаді – близько 100, а також від мешканців Тростянця та Сум.

Тарас Савченко наголосив, що на території області знаходиться 37 громад, де зафіксовано пошкодження житлового фонду через ворожі дії та обстріли. У громадах, сформовано відповідні комісії з компенсації за пошкоджене майно у складі мінімум 5 осіб.

Вони займаються обробкою надісланих заявок, внесенням даних про пошкоджений об’єкт в Реєстр пошкодженого та знищеного майна, оглядають об’єкти та приймають рішення щодо надання державної допомоги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору