В Охтирці попрощалися з двома Героями

Війна, Суспільство 10:58, 22.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

В один день Охтирська громада попрощалася з двома захисниками України – Олександром Шевановим та Русланом Затулієм, які загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

Наші воїни були вірними та незламними синами рідної землі, такими вони й залишаться у нашій пам’яті, повідомили в Охтирській мерії.

Життя Руслана обірвалося 16 травня біля населеного пункту Стельмахівка Луганської області. Руслан загинув, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань у складі підрозділу.

Олександр загинув 17 травня під час виконання бойового завдання в районі виконання завдань за призначенням, в ході ведення бойових дій в районі н.п. Новомихайлівка Донецької області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору