Ворог 12 разів за добу обстріляв Сумщину, – ОВА
Поділитися в
Копіювати посилання
За 15 травня росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних громад Сумщини.
Про це повідомляє Сумська ОВА в телеграмі.
Новослобідську громаду загарбники обстріляли з крупнокаліберного кулемета та ствольної артилерії. Через ворожий обстріл загорівся приватний житловий будинок.
По території цієї ж громади росіяни вдарили з мінометів. Ворожим вогнем пошкоджена лінія електропередач.
Мінометного удару загарбники завдали також по Білопільській громаді, випустивши 51 снаряд. Її ж територію ворог атакував зі ствольної артилерії і гранатометів — 7 і 55 снарядів відповідно.
Шалигинська громада зазнала від російських військ мінометного удару — зафіксовані 9 посьрілів.
По Краснопільській громаді росіяни били із самохідних артилерійських установок, випустивши 8 боєприпасів.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.