Ворог 12 разів за добу обстріляв Сумщину, – ОВА

Війна 07:44, 16.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

За 15 травня росіяни здійснили 12 обстрілів прикордонних громад Сумщини.

Про це повідомляє Сумська ОВА в телеграмі.

Новослобідську громаду загарбники обстріляли з крупнокаліберного кулемета та ствольної артилерії. Через ворожий обстріл загорівся приватний житловий будинок.

По території цієї ж громади росіяни вдарили з мінометів. Ворожим вогнем пошкоджена лінія електропередач.

Мінометного удару загарбники завдали також по Білопільській громаді, випустивши 51 снаряд. Її ж територію ворог атакував зі ствольної артилерії і гранатометів — 7 і 55 снарядів відповідно.

Шалигинська громада зазнала від російських військ мінометного удару — зафіксовані 9 посьрілів.

По Краснопільській громаді росіяни били із самохідних артилерійських установок, випустивши 8 боєприпасів. 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору