На Охтирщині правоохоронці провели профілактичні заходи з водіями 

 Поділитися

Поділитися в

Днями працівники сектору реагування патрульної поліції Охтирського районного відділу поліції відвідали одне з підприємств з метою проведення профілактичної роботи серед водіїв.

Основна задача правоохоронців – попередження порушень правил дорожнього руху серед водіїв великовагового та великогабаритного транспорту, зменшення рівня аварійності, а також недопущення випадків травмування водіїв, пасажирів та інших учасників дорожнього руху.

У ході бесіди поліцейські роз’яснили водіям основні вимоги Правил дорожнього руху, що стосуються вказаної категорії транспортних засобів та професійної діяльності присутніх.  Окрім цього, інспектори нагадали найпоширеніші види адміністративних правопорушень, що вчиняються керманичі, види покарань за вчинення таких правопорушень, а також  актуальні розміри штрафів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору