В Охтирці встановили пам’ятник тваринам і зоозахисникам

Тварини 18:50, 12.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 квітня, в Охтирці встановили пам’ятник, присвячений тваринам, які постраждали від рук людини, а також людям, чиї руки рятують тварин.

Автор пам’ятника — Р.П.Торяник.

На постаменті також вказано цитати: з Жака-Анрі Бернардена де Сен-П’єра: “Жорстоке поводження з тваринами є тільки перший досвід для такого ж поводження з людьми” і з Ельчина Сафарлі: “Не кидайте тварин… Прошу вас, вони найвідданіші і люблять вас незалежно від того, хто ви і скільки у вас грошей”.

Пам’ятник встановили біля місцевого будинку побуту.

Фото: Олени Литовченко

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору