Вчора росіяни обстріляли 8 прикордонних громад Сумщини

Війна 07:22, 7.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сумська обласна військова адміністрація повідомила, що російські окупанти за добу обстріляли шість громад на Сумщині.

Окупанти вели вогонь з території РФ по Білопільській, Глухівській, Середино-Будській, Зноб-Новгородській, Новослобідській та Миропільській громадах.

Росіяни використовували артилерію, міномети, АГС і скидали вибухівку з БПЛА.

Внаслідок російських обстрілів у Середино-Будській пошкоджено ангар, 2 трактори, автомобіль та зерносховище.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору