В ОВА обговорили алгоритми для відновлення Сумщини з добровольчим будівельним батальйоном

Війна, Допомога 08:54, 29.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Про зроблене, реалії, плани на майбутнє і співпрацю говорили за участю т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації на засіданні міжфракційного депутатського об’єднання «Добробат – добровольчий будівельний батальйон»

За його словами, у минулому році з резервного фонду державного бюджету для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури Сумщині було виділено 394 млн. гривень. Ці кошти спрямовувались на відновлення закладів освіти, медицини, відновлення об’єктів енергетики, критичної інфраструктури та дорожнього фонду.

До речі, Сумщина перша в Україні залучила до відновлення безробітних: люди отримували заробітну платню, виконуючи роботи різного плану на пошкоджених та зруйнованих об’єктах.

«Наразі маємо список з 10 знакових критично важливих об’єктів, які потребують першочергового капітального відновлення на Сумщині! У цьому зв’язку важлива співпраця всіх гілок влади, а також допомога добровольців.

Обговорили також і важливі аспекти щодо спільної допомоги Білопільській громаді. Дякую народним депутатам за створений комунікаційний майданчик, за результатами роботи якого, я впевнений, будуть напрацьовані додаткові алгоритми для відновлення Сумщини», – зазначив Тарас Савченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору