У Конотопі оголошено 7-денну жалобу

Війна, Суспільство 14:50, 16.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

З метою належного ушанування пам`яті загиблих конотопців, військовослужбовців територіальної оборони, на виконання розпорядження міського голови, з 16.03.2023 по 22.03.2023 в Конотопській міській територіальній громаді – жалобні дні, повідомили в Конотопській міськраді.

“Просимо містян з повагою поставитися до пам`яті загиблих, які віддали свої життя за Україну. Вічна Слава Героям! Спочивайте з Миром в Царстві Божім!” – йдеться в повідомленні.

Раніше мер Конотопа Артем Семеніхін повідомив про кількох загиблих військовиків з конотопської тероборони, які загинули на фронті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору