На вихідних російська війська обстріляли дві громади Сумщини

Війна 07:35, 13.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Російські окупаційні війська у суботу, 11 березня, обстріляли 2 громади на території Сумської області за допомогою різного озброєння.

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

“Протягом дня росіяни здійснили обстріли територій 2 громад області: Білопільської та Великописарівської. Було зафіксовано 11 прильотів та 7 кулеметних “черг””, – йдеться у повідомленні.

По Білопільській громаді ворог стріляв за допомогою гранатометів: зафіксовано 6 “прильотів”. Також ворог залучив міномети – 5 “прильотів”.

У Великописарівській громаді був кулеметний обстріл – 7 “черг”.

На щастя, обійшлося без втрат та руйнувань, зауважили у ОВА.

У неділю, 12 березні, російські війська обстріляли прикордонну територію. Зокрема, армія рф завдала ударів по Білопільській громаді.

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація. Загалом було зафіксовано щонайменше 18 прильотів з мінометів окупантів.

“На щастя, без наслідків. За повідомленнями військових, наразі оперативна обстановка на прикордонні Сумщини контрольована. Формування ворожих наступальних угруповань поблизу державного кордону не виявлено”, – йдеться у повідомленні.

У Сумській ОВА наголосили, що підрозділи Сил оборони України продовжують виконувати завдання на визначених рубежах захисту вздовж державного кордону.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору