Правоохоронці Охтирщини затримали чоловіка за збут наркотичних засобів

Кримінал, Суд 12:00, 12.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Слідчі відділення поліції №1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділу поліції, під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомили про підозру 35-річному мешканцю м. Тростянець у збуті наркотичного засобу.

В ході досудового розслідування правоохоронці задокументували факт збуту чоловіком особливо небезпечного наркотичного засобу марихуани мешканцю одного із сіл Охтирського району.

Поліцейські затримали зловмисника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та на даний час йому вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Наразі слідчими, під процесуальним керівництвом прокуратури, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів». Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору