На Охтирщині розшукали безвісти зниклого малолітнього хлопчика

 Поділитися

Поділитися в

Днями до поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що її малолітній син пішов гуляти з друзями, але його товариші вже вдома, а син так і не повернувся.

Одразу після надходження повідомлення на пошуки хлопця було направлено слідчо-оперативну групу та інспекторів з ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції, а також орієнтовано весь особовий склад підрозділу.

Менше ніж за пів години працівники поліції розшукали хлопця та повернули батькам. Як виявилося, весь цей час він гуляв містом.

Наразі із хлопчиком все гаразд, його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору