Влада Сумщини – на Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
Поділитися в
Копіювати посилання
Представники Сумщини взяли участь (онлайн) у Конгресі місцевих та регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
За словами т.в.о. голови Сумської обласної військової адміністрації Тараса Савченка, спільно підвели підсумки та намітили подальші плани роботи з таких питань: безпека та гуманітарна допомога; відновлення енергетичної інфраструктури України; відбудова об’єктів інфраструктури у регіонах, постраждалих внаслідок російської агресії.
«Війна. Перемога. Незламність» – наразі це три найголовніших вектори, як зазначив Президент, на які спрямовані всі наші зусилля. Допомога армії, підтримка цивільного населення, швидке відновлення зруйнованого ворогом, стабілізація і розвиток економіки – Сумщина працює над цим ґрунтовно і планомірно. Дякуємо нашим міжнародним партнерам і всім, хто долучається. Злагоджена робота всіх гілок влади та місцевого самоврядування є надзвичайно важливою для втілення у реальність всього запланованого!», – зазначив він.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


