Попри постійні обстріли енергосистема Сумщини працює стабільно

Війна, ЖКГ 15:36, 23.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосила заступник голови Сумської ОВА Олена Бойко під час засідання ліцензійної комісії щодо отримання ліцензій енергогенеруючими організаціями області для здійснення своєї господарської діяльності

Члени комісії розглянули наданий пакет документів, погодили рішення і рекомендували надати відповідну ліцензію заявнику на транспортування теплової енергії до Охтирської ЦРЛ.

Принагідно узгодили також всі робочі моменти, за які відповідає обласна військова адміністрація, як орган ліцензування.

«Навіть в умовах війни і постійних ворожих атак нашої енергетичної системи, ми продовжуємо щоденну і планомірну роботу. Всі складові системи працюють, щоб підприємства критичної інфраструктури Сумщини могли стабільно функціонувати і забезпечувати жителів області необхідними послугами з тепло-, водопостачання тощо», – зазначила Олена Бойко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору