Вибухи на Охтирщині – планові навчання

Безпека, Війна 11:06, 23.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У четвер, 23 лютого, на території двох громад Сумської області відбуватимуться навчальні стрільби.

Про це повідомляє Сумськоа ОВА.

“23 лютого в Охтирській та Недригайлівській громадах будуть проводитися навчальні стрільби”, – йдеться у повідомленні.

В обласній адміністрації закликали людей зберігати спокій у разі того, якщо хтось почує звуки пострілів чи відлуння вибухів.

“Наші захисники відточують свою майстерність”, – додали в ОВА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору