На Сумщині вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні
Поділитися в
Копіювати посилання
За словами т.в.о. голови обласної військової адміністрації Тараса САВЧЕНКА, Герої Небесної Сотні не побоялися сказати «ні» системі диктатури, і змінили перебіг історії нашої держави
Посадовець відзначив, що серед Небесної Сотні – і наш земляк – сумчанин Олексій Братушка. Він не зміг залишитися осторонь подій, що відбувалися в державі, і долучився до спротиву в столиці України. Під час стрілянини в Києві 20 лютого 2014 року беззбройний Олексій захищав своїх побратимів і отримав смертельне поранення.
Під час мітингу Тарас Савченко подякував батькам Олексія за те, що виховали гідного сина, патріота.
За його словами, події лютого 2014 року стали кульмінацією Революції Гідності. Гідність – це ключове поняття, за яке ми боролися 9 років тому і боремося сьогодні.
«Ми гідні бути вільними, а не рабами! Ми гідні мати свою державу. Ми гідні мати майбутнє для України в цілому і місія здобути це майбутнє для України і для Сумщини зокрема – покладена на нас. Тому закликаю усіх бути гідними не лише в словах і в думках, а перш за все, у діях і вчинках. Як заради пам’яті героїв, яких ми сьогодні згадуємо, так і заради майбутніх поколінь, які мають жити у вільній, незалежній, суверенній, соборній Україні. Сьогодні мільйони українців борються за це зі зброєю в руках, десятки мільйонів підтримують їх, працюючи щоденно на Перемогу. І з таким народом, з такою гідністю, з такими зусиллями ми точно переможемо!», – зазначив Тарас Савченко.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

