Охтирським школярам видали освітні набори

Допомога, Освіта 08:07, 21.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

1125 охтирських школярів з родин, що належать до пільгових категорій, отримали освітні набори. Про це інформує Охтирська міська рада.

Зазначається, що це стало можливим завдяки ініціативи міського голови Павла Кузьменка, в рамках проєкту IRINA (Міжсекторальна ініціатива реагування на допомогу жертвам української кризи) за фінансової підтримки Італійського агентства з розвитку співробітництва та співпраці з італійським благодійним фондом AVSI (https://www.avsi.org/en) .

Освітні набір складається з якісного наплічника та канцелярського приладдя. Також фонд виділив по 7500 євро на ремонт двох шкіл.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору