Юні охтирські дзюдоїсти відзначилися на чемпіонаті області

Спорт 09:12, 8.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

4 лютого в Сумах вихованці Охтирської ДЮСШ відділення дзюдо взяли участь у відкритому чемпіонаті Сумської області з дзюдо серед юніорів.

Всі вихованці ДЮСШ, які взяли участь в змаганнях, вибороли призові місця:
Кулакова Ангеліна- І місце;
Мандрика Ангеліна -І місце;
Смірнова Аліна – І місце;
Попельнюх Єгор – І місце;
Другов Іван – І місце;
Вальченко Валерія – ІІ місце;
Резніченко Анна – ІІ місце.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору