Росіяни обстріляли Сумщину з мінометів і БпЛА: є постраждалі

Війна 07:10, 1.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Є поранені мирні жителі та руйнування в Шостці.

Стало відомо про ситуацію на прикордонні Сумської області станом на вечір 31 січня 2023 року.

Протягом дня окупанти обстріляли Шосткинську, Середино-Будську, Краснопільську, Білопільську та Юнаківську громади.

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.

  • Шосткинська громада: близько 18.20, вірогідно, зазнала ракетного удару по території одного з підприємств у місті Шостка. Зафіксований 1 “прильот”;
  • Краснопільська громада: росіяни з самого ранку били з мінометів. Населені пункти атакували 21 міною;
  • Юнаківська громада: ворожий БпЛА скинув 2 вибухових пристрої (ВОГ);
  • Білопільська громада: 1 “прильот” внаслідок артобстрілу. Також росіяни били з мінометів − 11 “прильотів”.
  • Середино-Будська громада: зафіксовано мінометний обстріл − 7 “прильотів”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору