Росіяни обстріляли Сумщину з мінометів і БпЛА: є постраждалі
Війна 07:10, 1.02.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Є поранені мирні жителі та руйнування в Шостці.
Стало відомо про ситуацію на прикордонні Сумської області станом на вечір 31 січня 2023 року.
Протягом дня окупанти обстріляли Шосткинську, Середино-Будську, Краснопільську, Білопільську та Юнаківську громади.
Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.
- Шосткинська громада: близько 18.20, вірогідно, зазнала ракетного удару по території одного з підприємств у місті Шостка. Зафіксований 1 “прильот”;
- Краснопільська громада: росіяни з самого ранку били з мінометів. Населені пункти атакували 21 міною;
- Юнаківська громада: ворожий БпЛА скинув 2 вибухових пристрої (ВОГ);
- Білопільська громада: 1 “прильот” внаслідок артобстрілу. Також росіяни били з мінометів − 11 “прильотів”.
- Середино-Будська громада: зафіксовано мінометний обстріл − 7 “прильотів”.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.