В Охтирці поліцейські знайшли наркотики в автівці 22-річного хлопця

Кримінал 12:54, 30.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Учора під час патрулювання міста увагу співробітників Охтирського районного відділу поліції привернув автомобіль, яким керував 22-річний хлопець. У ході перевірки документів водій почав помітно нервувати. Під час подальшого спілкування правоохоронці встановили, що хлопець перевозить в автомобілі пакунок, у якому знаходиться близько 100 грамів марихуани.

На місце події негайно була викликана слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці вилучили наркотики та направили на експертне дослідження.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору