За яким графіком сьогодні вимикатимуть світло
ЖКГ 06:34, 23.01.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
23 січня, з 08.00, по місту Суми та області діятиме графік погодинного відключення електроенергії (ГПВ) у режимі -4/+2, повідомляє АТ “Сумиобленерго”.
Графік передбачає вимкнення електроенергії у такі години:
1 черга – 08.00-12.00; 14.00-18.00; 20.00-24.00.
2 черга – 10.00-14.00; 16.00-20.00; 22.00-24.00.
3 черга – 08.00-10.00; 12.00-16.00; 18.00-22.00.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.