В Охтирці триває видача обігрівачів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Охтирський Молодіжний Центр в партерстві з гуманітарною організацією “Людина в біді” продовжує видачу електричних обігрівачів для тих, хто ще не отримав. Наразі видано понад 1300 штук.
Отримати обігрівачі можна протягом 17-20 січня з 10:00 до 14:00 год у приміщенні Охтирського молодіжного центру вул. Чкалова 9 (ТРЦ “Матриця”)
В порядку живої черги.
Отримати їх можуть:
- Люди з інвалідністю (при собі мати паспорт і посвідчення про інвалідність). Якщо людина не може прийти, можна щоб допогли і отримали родичі чи сусіди.
- Люди, які відключенні від опалення (при собі мати паспорт з пропискою, або документи на житло)
Телефон для довідок +380936328900
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.